header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 27-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:59 Meisjes D1 Jules Jongen
Matthijs Heutinck
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
16:00 - 16:59 Meisjes D2 Guy Huls
Vera Mulders
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Fleur Abrahams V2 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Madelief Weemers
Stan Smolders
V2 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Jules Jongen
Suus van de Wiel
V2 - AB Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Matthijs Heutinck
Roos Franken
V2 - AB Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Stan Smolders
Valerie Heutinck
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Fleur Abrahams
Veerle Huls
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Pleun Robben
Vera Mulders
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Imme Verbruggen
Madelief Weemers
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:30 - 19:00 Jongens C1 Guy Huls V2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Madelief Weemers
Stan Smolders
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Matthijs Heutinck
Pleun Robben
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
18:00 - 19:00 Jongens D1 Fleur Abrahams
Valerie Heutinck
Vera Mulders
V2 - AB Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
18:00 - 19:00 Jongens F1 Jules Jongen
Tim Steketee
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Fleur Abrahams
Jasper Stokkermans
Tim Steketee
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Guy Huls
Stan Smolders
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jules Jongen V2 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Matthijs Heutinck V2 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
20:00 - 22:00 Dames 1 Jasper Stokkermans V1
20:30 - 22:00 Trimhockey MIX Tim Steketee V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 20:30 Meisjes B1 Folkert van Es V1 - AB Folkert
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Guy Huls V2 Meisjes B3 wordt getraind door KicksNSticks
17:30 - 19:00 Meisjes B3 V2 Meisjes B3 wordt getraind door KicksNSticks
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Guy Huls V2 Meisjes A3 wordt getraind door KicksNSticks
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V2 Meisjes A3 wordt getraind door KicksNSticks
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Guy Huls V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Stan Smolders V2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Cas van Dijk
Martijn van Oort
V1
18:00 - 19:00 Jongens F1 Maaike Pistorius V1
19:00 - 20:30 Jongens B1 V2 - CD HJ1/H1
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Serge Maas V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Guy Huls V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Stan Smolders V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 V1 - AB Trainen zelf
20:30 - 22:00 Dames 3 Carola van Rooij V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 V1 - CD HVA
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 V1 - CD HVA
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens 8E1 Helmy Engel V1 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes A1 Fleur Abrahams V1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Guy Huls
Jules Jongen
Matthijs Heutinck
Stan Smolders
V2 Meisjes B3 wordt getraind door Agma en Helma
17:45 - 19:00 Meisjes B3 Agma Kok
Helma Maas
V2 Meisjes B3 wordt getraind door Agma en Helma
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Folkert van Es V1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Guy Huls
Jules Jongen
Matthijs Heutinck
Stan Smolders
V2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Monique de Beer
Jeroen Vereijken
V2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B1 Machiel Driesser V1 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Folkert van Es V1 - AB
20:15 - 22:00 Dames door de weeks 1 V2 Competitie
20:30 - 22:00 Heren 35+ A V1 - CD Zelf
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Valerie Heutinck
Pleun Robben
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Babs van Wessel
Vera Mulders
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Madelief Weemers V2 Lauren van der Geld
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Floor van Velthoven V2 Lauren van der Geld
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Puck Maas
Sjors van Koolwijk
V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Roos Franken V1 Let op: trainers en teams kunnen worden gewisseld
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Jules Jongen
Matthijs Heutinck
V1 MD1: Matthijs en Jules MD2: Coen van Geijn
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Coen van Geijn V1 MD1: Matthijs en Jules MD2: Coen van Geijn
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Vera Mulders V2 Lauren van de Geld MD3
18:30 - 20:00 Meisjes D4 Pleun Robben
Valerie Heutinck
V2 Lauren van de Geld MD3
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins MIX Bas Pronk
Gerrit Vos
Madelon Vinken- Bonenkamp
Wouter Donkers
Sam Ramaekers
V2