Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 24 feb - zon 11 mrt - zat 3 mrt - zon 25 feb - zat 24 mrt - zat 12 mei - zat 9 jun - zat 16 jun -


laat schema zien voor  

25 februari | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
DJ2      !Oefenwedstrijd Best DJ3

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2    
scheidsrechters:Rob van Gemert & Jasper Stokkermans


25 februari | Keepers
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   34190   ZAAL Pelikaan MC5 - DES MC4

 

09:45  09:50  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Sabine Heeren
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   32768   ZAAL Berkel-Enschot MB2 - Tilburg MB4

 

12:15  12:20  thuis     
Fluiten: Fleur Abrahams en Diede van Hees
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   36880   ZAAL Tilburg MA9 - Gilze-Rijen MA3

 

14:45  14:50  thuis     
Fluiten: Annabel Haans en Maartje Worms
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
ZAALBLOK   38347   ZAAL Goirle MA3 - Oirschot MA3

 

17:15  17:20  thuis     
Fluiten: Wieke van Bremen en Vera van der Bruggen
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1


25 februari | Zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-DJ1   29603   Sjinborn DJ1

79 

10:00  11:50  uit     
Polfermolen, De
Plenkertstraat 50
6301GM VALKENBURG LB
hal: veld 1
Zaal-DJ1   29608   H.O.D. DJ1

79 

10:50  12:40  uit     
Polfermolen, De
Plenkertstraat 50
6301GM VALKENBURG LB
hal: veld 1
 
Zaal-M8E1   28178   MHCD M8E1

 

14:00  14:45  thuis     
Ruiven, Het
Vlierakkerweg 4A
5056NA BERKEL-ENSCHOT
hal: veld 1
Zaal-M8E1   28171   Berkel Enschot M8E2

14 

15:00  15:45  uit     
Ruiven, Het
Vlierakkerweg 4A
5056NA BERKEL-ENSCHOT
hal: veld 1
 
Zaal-MA2   38025   M.H.C. Goirle MA3

 

15:55  16:30  thuis     
Fluiten: Vera van der Bruggen en Carola van Rooij
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA2   38188   HC Oirschot MA3

 

17:35  18:10  thuis     
Fluiten: Wieke van Bremen en Carola van Rooij
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA3   36557   HC Gilze Rijen MA3

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Annabel Haans
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA3   36720   HC Tilburg MA9

 

15:05  15:40  thuis     
Fluiten: Maartje Worms
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MB1   32944   Berkel Enschot MB2

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Fleur Abrahams en Carmen de Groot
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MB1   33107   HC Tilburg MB4

 

12:35  13:10  thuis     
Fluiten: Carmen de Groot en Diede van Hees
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC4   34354   R.M.H.C. de Pelikaan MC5

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Sabine Heeren en Luc Dankers
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC4   34517   MHC DES MC4

 

10:05  10:40  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Luc Dankers
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD4   35781   HC Eindhoven MD7

 

08:00  09:00  thuis     
Meerrijk
Meerbos 4
5658LA EINDHOVEN
hal: Veld 1
Zaal-MD4   35618   HTCSON Hockey MD4

 

08:50  09:50  thuis     
Meerrijk
Meerbos 4
5658LA EINDHOVEN
hal: Veld 1