Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 24 feb - zon 11 mrt - zat 3 mrt - zon 25 feb - zat 24 mrt - zat 12 mei - zat 9 jun - zat 16 jun -


laat schema zien voor  

3 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1      !Oefenwedstrijd HOCO JA2

 

15:15  15:45  thuis  Veld 1    
scheidsrechters: Sander van Heteren & Patrick Groothuis
 
JC1      !Oefenwedstrijd Goirle JC1

12:45  13:45  uit  KG Semi route    
 
JD1      !Oefenwedstrijd Goirle JD2 & HOCO JD2

09:45  10:45  uit  KG Semi route    
3 luik word in Goirle gespeeld 10:45 uur tegen HOCO JD2 11:30 uur tegen Goirle JD2
 
MA1      !Oefenwedstrijd Goirle MA1

 

15:00  16:00  thuis  Veld 2    
scheidsrechters:Jasper Stokkermans & Dorine Weemers
MA2      !Oefenwedstrijd Goirle MA2

15:00  16:00  uit  KG Semi route    
MA3      !Oefenwedstrijd HOCO MA4

 

14:00  14:30  thuis  Veld 2    
scheidsrechters: Frank Janssen & Jack van Ham
 
MB1      !Oefenwedstrijd Goirle MB3

12:00  13:00  uit  KG Semi route    
MB2      !Oefenwedstrijd Goirle MB4

 

13:45  14:15  thuis  Veld 1    
scheidsrechters: Naud de Vries & Rob van Gemert
 
MC1      !Oefenwedstrijd Goirle MC1

 

12:00  12:45  thuis  Veld 2    
scheidsrechters:Rob van Gemert & Patrick Groothuis
MC2      !Oefenwedstrijd Goirle MC4

11:15  12:15  uit  KG Semi route    
MC3      !Oefenwedstrijd HOCO MC7

 

12:00  12:30  thuis  Veld 1    
scheidsrechters:Stan Smolders & Naud de Vries
MC4      !Oefenwedstrijd Goirle MC5

12:45  13:45  uit  KG Semi route    
 
MD1      !Oefenwedstrijd DES MD1

08:00  08:45  uit  KG Semi route    
MD2      !Oefenwedstrijd Goirle MD3

 

10:45  11:15  thuis  Veld 2    
scheidsrechters:Peter de Jong & Folkert van Es
MD3      !Oefenwedstrijd Goirle MD5

09:00  10:00  uit  KG Semi route    
MD4      !Oefenwedstrijd HOCO MD7

 

10:30  11:00  thuis  Veld 1    
scheidsrechters:Thijs Smolders & Stan Smolders


3 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1      !Oefenwedstrijd M6E1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
 
J8E1      !Oefenwedstrijd 3 luik M8E1 & M8E2

 

08:45  09:30  thuis  Veld 2    
9:15-9:45 M8E1-J8E1 9:50-10:20 J8E1- M8E2 10:25-10:55 M8E1-M8E2
 
JF1      !Oefenwedstrijd 3 luik MF1 & MF2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
9:30-9:50 MF1-MF2 9:55-10:15 MF1-JF1 10:20-10:40 JF1-MF2
 
M6E1      !Oefenwedstrijd J6E1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
M6E2      !Oefenwedstrijd M6E3

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
M6E3      !Oefenwedstrijd M6E2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
M6E4      !Oefenwedstrijd M6E5

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
M6E5      !Oefenwedstrijd M6E4

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
M6E6      !Oefenwedstrijd M6E7

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
M6E7      !Oefenwedstrijd M6E6

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
 
M8E1      !Oefenwedstrijd 3 luik M8E2 & J8E1

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
9:15-9:45 M8E1-J8E1 9:50-10:20 J8E1- M8E2 10:25-10:55 M8E1-M8E2
M8E2      !Oefenwedstrijd 3 luik M8E1 & J8E1

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
9:15-9:45 M8E1-J8E1 9:50-10:20 J8E1- M8E2 10:25-10:55 M8E1-M8E2
 
MF1      !Oefenwedstrijd 3 luik MF2 & JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
9:30-9:50 MF1-MF2 9:55-10:15 MF1-JF1 10:20-10:40 JF1-MF2
MF2      !Oefenwedstrijd 3 luik MF1 & JF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
9:30-9:50 MF1-MF2 9:55-10:15 MF1-JF1 10:20-10:40 JF1-MF2


3 maart | Benjamins
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
B J/M      !Reservering

 

08:45  09:00  thuis  Veld 2