Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 24 feb - zon 25 feb -


laat schema zien voor  

24 februari | Zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Zaal-DJ2   29508   MHC De Warande DJ2

 

13:25  14:00  thuis     
Fluiten: Anne Steketee en Carola van Rooij
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-DJ2   29497   HOCO DJ1

15:05  15:40  uit     
Fluiten: Tim Steketee en Carola van Rooij
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
Zaal-JA1   31934   MHC DES JA1

 

10:55  11:30  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis en Carola van Rooij
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JA1   31909   HC Waalwijk JA1

 

12:35  13:10  thuis     
Fluiten: Patrick Groothuis en Sander van Heteren
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-JC1   30757   Geel-Zwart JC2

38 

14:50  16:00  uit     
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1
Zaal-JC1   30724   MHC MEP JC2

 

15:40  16:50  thuis     
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1
 
Zaal-MA2   36069   HC Gilze Rijen MA1

 

15:55  16:30  thuis     
Fluiten: Sofie Abrahams en Britt Kollau
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MA2   36401   HC Oirschot MA3

16:45  17:20  uit     
Fluiten: Sofie Abrahams en Britt Kollau
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MB2   37323   HC Tilburg MB11

16 

12:10  13:00  uit     
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Zaal-MB2   37153   M.H.C. Goirle MB6

16 

13:10  14:00  uit     
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
Zaal-MC3   32237   HTCSON Hockey MC3

 

08:25  09:00  thuis     
Fluiten: Stan Smolders en Lieke Verhoeven
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MC3   32400   HC Eindhoven MC5

 

10:05  10:40  thuis     
Fluiten: Linda Heeren en Lieke Verhoeven
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD1   36432   MHCdeDommel MD1

33 

12:50  13:55  uit     
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
Zaal-MD1   36123   M.H.C. Goirle MD1

 

13:40  14:45  thuis     
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
Zaal-MD2   33820   HOCO MD4

17:35  18:10  uit     
Fluiten: Kirsten van Schooten en Sanne Bruurs
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1
Zaal-MD2   33680   HC Oirschot MD3

18:25  19:00  uit     
Fluiten: Sanne Bruurs en Kirsten van Schooten
Laco Hispohal
J. F. Kennedylaan 1
5081GK HILVARENBEEK
hal: veld 1