Organisatie

Contact

Adres
Hockeyclub Hilvarenbeek
Roodloop 1
5081 XZ Hilvarenbeek

Postadres:
Postbus 114
5080 AC Hilvarenbeek

0135054558


Wedstrijdsecretariaat


Bestuur


Ledenadministratie
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MEP JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DDHC JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HSD JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oudenbosch JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg MA7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DDHC MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOCO MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eersel MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MA11 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Were Di MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HOCO MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goirle MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tilburg MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Udenhout MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MEP MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Son MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg MC10 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Made MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvarenbeek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOCO MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmen MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tilburg MD11 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Made MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOP MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo D1 11 31 10 1 0 70 22 0
2 Gemert D1 11 27 9 0 2 39 21 0
3 Vlijmen D1 11 24 8 0 3 42 21 0
4 Heesch D1 11 22 7 1 3 63 20 0
5 Hilvarenbeek D1 11 19 6 1 4 45 34 0
6 Overbetuwe D1 10 17 5 2 3 27 21 0
7 Bakel D1 11 15 5 0 6 31 43 0
8 Cranendonck D1 11 11 3 2 6 27 35 0
9 Druten D1 11 7 2 1 8 10 42 0
10 Nuth D1 11 6 3 0 8 21 50 3
11 Bommelerwaard D1 11 6 2 0 9 18 42 0
12 Peel en Maas D1 10 3 1 0 9 12 54 0
  4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvarenbeek DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond DJ5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvarenbeek DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvarenbeek HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenbergen HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO HA 11 27 9 0 2 35 19 0
2 Breda HF 11 25 8 1 2 29 10 0
3 Push HD 11 21 7 0 4 35 24 0
4 Goirle HA 11 20 6 2 3 28 12 0
5 Breda HE 11 20 6 2 3 26 14 0
6 Push HC 11 19 6 1 4 35 22 0
7 Waalwijk HA 11 18 5 3 3 19 17 0
8 Hilvarenbeek HA 11 16 5 1 5 27 24 0
9 Tempo HA 11 9 2 3 6 16 25 0
10 Push HB 11 8 2 2 7 14 29 0
11 Berkel-Enschot HB 11 6 1 3 7 23 43 0
12 DES HA 11 0 0 0 11 11 59 0
  Veteranen 1e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes F3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Trimhockey 
  Dames Donderdag A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot DDB 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DES DDB 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gilze-Rijen DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tilburg DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvarenbeek DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Push DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vlijmen DDA 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
Zaal 
  Zaal dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen D1 10 25 8 1 1 50 15 0
2 Hilvarenbeek D1 9 19 6 1 2 48 21 0
3 Basko D1 8 13 4 1 3 27 23 0
4 Prinsenbeek D1 9 8 2 2 5 31 50 0
5 Heesch D1 8 7 2 1 5 24 45 0
6 Gemert D1 8 2 0 2 6 18 44 0
  3e klasse 
  Zaal dames jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden DJ1 12 30 10 0 2 68 28 0
2 HOD DJ1 10 27 9 0 1 49 14 0
3 HOD DJ2 12 24 8 0 4 42 33 0
4 Hilvarenbeek DJ1 10 13 4 1 5 28 33 0
5 Basko DJ1 12 8 2 2 8 23 41 0
6 Sjinborn DJ1 10 7 2 1 7 26 48 0
7 Oss DJ1 12 6 2 0 10 16 55 0
  2e klasse 
  Zaal dames jong 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eindhoven DJ3 12 25 8 1 3 34 18 0
2 Hilvarenbeek DJ2 10 21 7 0 3 42 15 0
3 Oedenrode DJ1 10 21 7 0 3 25 22 0
4 Geel-Zwart DJ3 10 18 5 3 2 29 23 0
5 HOCO DJ1 10 12 3 3 4 21 30 0
6 Warande DJ3 10 6 2 0 8 15 27 0
7 Warande DJ2 10 1 0 1 9 5 36 0
  3e klasse 
  Zaal jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES JA1 10 28 9 1 0 74 25 0
2 Vlijmen JA1 12 28 9 1 2 77 49 0
3 Were Di JA1 12 8 2 2 8 27 50 0
4 Waalwijk JA1 10 7 2 1 7 28 58 0
5 Hilvarenbeek JA1 10 6 1 3 6 32 56 0
  2e klasse 
  Zaal jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hopbel JC1 10 30 10 0 0 62 14 0
2 Liempde JC1 10 25 8 1 1 53 19 0
3 MEP JC2 10 19 6 1 3 53 35 0
4 Uden JC2 12 18 6 0 6 39 56 0
5 Hilvarenbeek JC1 10 9 3 0 7 29 41 0
6 Geel-Zwart JC2 10 6 2 0 8 17 43 0
7 Oranje-Rood JC6 10 0 0 0 10 17 62 0
  3e klasse 
  Zaal jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle JD1 10 25 8 1 1 50 17 0
2 Oranje-Rood JD6 10 19 6 1 3 57 22 0
3 Warande JD3 10 19 6 1 3 34 22 0
4 Drunen JD1 10 19 6 1 3 36 38 0
5 Vlijmen JD1 10 15 5 0 5 34 44 0
6 Hilvarenbeek JD1 12 6 2 0 10 28 53 0
7 Berkel-Enschot JD1 10 3 1 0 9 18 61 0
  3e klasse 
  Zaal meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Zaal meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Zaal meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot MA1 11 24 7 3 1 42 22 0
2 Goirle MA1 12 20 6 2 4 36 30 0
3 Hilvarenbeek MA1 12 19 5 4 3 56 44 0
4 Tilburg MA2 12 19 4 7 1 63 43 0
5 Berkel-Enschot MA1 12 16 4 4 4 42 45 0
6 Liberty MA1 12 14 4 2 6 29 36 0
7 Helmond MA2 11 0 0 0 11 23 71 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tilburg MA6 10 28 9 1 0 55 6 0
2 Waalwijk MA2 10 24 8 0 2 34 13 0
3 Goirle MA3 9 13 4 1 4 18 26 0
4 Gilze-Rijen MA1 8 10 3 1 4 22 21 0
5 Drunen MA3 11 9 3 0 8 24 49 0
6 Hilvarenbeek MA2 8 7 2 1 5 15 21 0
7 Oirschot MA3 8 2 0 2 6 15 47 0
  3e klasse 
  Zaal meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MA3 12 34 11 1 0 69 13 0
2 DES MA4 10 22 7 1 2 44 20 0
3 Hilvarenbeek MA3 10 15 4 3 3 34 37 0
4 Tilburg MA9 8 10 3 1 4 19 19 0
5 Bommelerwaard MA3 10 7 2 1 7 20 40 0
6 Dommel MA2 8 5 1 2 5 16 40 0
7 Gilze-Rijen MA3 8 1 0 1 7 16 49 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oirschot MB2 12 27 8 3 1 50 19 0
2 Goirle MB2 12 21 5 6 1 28 19 0
3 Hilvarenbeek MB1 10 16 4 4 2 34 25 0
4 Berkel-Enschot MB2 10 13 4 1 5 30 28 0
5 HOCO MB3 12 13 4 1 7 33 43 0
6 Tilburg MB4 10 10 3 1 6 26 36 0
7 Etten-Leur MB4 12 9 3 0 9 19 50 0
  2e klasse 
  Zaal meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hilvarenbeek MB2 10 30 10 0 0 52 14 0
2 Were Di MB6 10 24 8 0 2 42 11 0
3 Drunen MB4 12 22 7 1 4 57 35 0
4 Liberty MB4 10 9 3 0 7 39 39 0
5 Goirle MB6 10 8 2 2 6 22 33 0
6 Tilburg MB11 10 7 2 1 7 23 58 0
7 DES MB5 10 6 2 0 8 14 59 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko MC1 10 28 9 1 0 37 13 0
2 Geldrop MC1 10 16 5 1 4 39 24 0
3 Best MC1 12 16 5 1 6 30 32 0
4 Hilvarenbeek MC1 12 12 3 3 6 40 50 0
5 Oirschot MC1 10 6 2 0 8 16 43 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HOCO MC3 10 22 7 1 2 24 15 0
2 Gilze-Rijen MC1 8 21 7 0 1 26 11 0
3 Push MC6 10 16 5 1 4 24 17 0
4 Tilburg MC6 10 15 5 0 5 30 26 0
5 Were Di MC2 8 15 5 0 3 26 24 0
6 Breda MC3 8 9 3 0 5 13 20 0
7 Hilvarenbeek MC2 12 0 0 0 12 14 44 0
  2e klasse 
  Zaal meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MC6 12 30 10 0 2 51 16 0
2 Best MC5 10 27 9 0 1 52 18 0
3 HOCO MC5 10 17 5 2 3 42 31 0
4 Oirschot MC3 10 13 4 1 5 23 32 0
5 Eindhoven MC5 10 9 2 3 5 27 38 0
6 Hilvarenbeek MC3 10 7 2 1 7 29 55 0
7 Son MC3 10 1 0 1 9 13 47 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES MC4 10 24 8 0 2 54 22 0
2 Pelikaan MC5 10 23 7 2 1 32 18 0
3 Liberty MC4 10 21 7 0 3 37 22 0
4 Drunen MC5 10 14 4 2 4 28 30 0
5 Gilze-Rijen MC3 10 13 4 1 5 34 29 0
6 Hilvarenbeek MC4 10 10 3 1 6 23 28 0
7 Zevenbergen MC3 12 0 0 0 12 19 78 0
  4e klasse 
  Zaal meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goirle MD1 10 23 7 2 1 30 19 0
2 Tilburg MD3 12 20 6 2 4 36 36 0
3 Vlijmen MD1 10 19 6 1 3 35 22 0
4 Dommel MD1 10 16 5 1 4 38 36 0
5 Den Bosch MD3 10 10 3 1 6 18 22 0
6 Hilvarenbeek MD1 10 8 2 2 6 29 39 0
7 MOP MD2 10 7 2 1 7 28 40 0
  1e klasse 
  Zaal meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MD3 12 31 10 1 1 65 31 0
2 HOCO MD4 10 19 6 1 3 41 26 0
3 Hopbel MD1 10 16 5 1 4 52 30 0
4 Hilvarenbeek MD2 10 14 4 2 4 40 40 0
5 Oirschot MD3 8 13 4 1 3 42 26 0
6 Tilburg MD8 10 8 1 5 4 24 39 0
7 Oedenrode MD2 12 1 0 1 11 12 84 0
  3e klasse 
  Zaal meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty MD4 12 29 9 2 1 50 18 0
2 Teteringen MD4 12 29 9 2 1 30 14 0
3 Gilze-Rijen md2 10 19 6 1 3 31 20 0
4 Hilvarenbeek MD3 12 18 6 0 6 27 36 0
5 Berkel-Enschot MD4 10 10 3 1 6 14 23 0
6 Goirle MD5 10 5 1 2 7 14 24 0
7 HOCO MD7 12 3 1 0 11 13 44 0
  5e klasse 
  Zaal meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 MEP MD7 10 28 9 1 0 55 20 0
2 Eindhoven MD7 10 23 7 2 1 31 15 0
3 Geel-Zwart MD5 10 16 5 1 4 34 27 0
4 Son MD4 8 11 3 2 3 32 32 0
5 Hopbel MD4 8 9 2 3 3 24 22 0
6 Dommel MD4 10 5 1 2 7 15 39 0
7 Hilvarenbeek MD4 10 1 0 1 9 17 53 0
  5e klasse